Поиск работы или резюме

Part time operator (Call Center)

Autoshina md

828 просмотров
Дата публикации: 08.06.2022

VĂ PROPUNEM:
Lucru într-un birou confortabil (în centrul sectorului Centru);
Salariu fix+bonus din apeluri;
Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de Autoshina.md;
Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
Achitarea salariului la timp;
Angajare oficială/ Pachet social.

Responsabilități:
Lucrul cu baza de clienți-apeluri de iesire;
Negocierea cu clienții; Cerințe;
Cunoasterea limbilor romana si rusa - OBLIGATORIU;
Abilitati de comunicare;
Disciplina.

Expediați CV-ul la adresa electronică: jobautoshina@gmail.com  În subiectul scrisorii specificați denumirea postului vacant pentru care aplicați Nu conteaza ca nu ai experienta, conteaza TU!

О компании

Компания «Autoshina» успешно работает на рынке Молдовы с 2013 года. Мы предлагаем нашим клиентам широкий спектр услуг по шиномонтажу, продаже шин и автомобильных запчастей, лучшие выгодные условия. Постоянное развитие и совершенствование, надежность, индивидуальный подход каждого клиента - вот критерии, которые ...

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Part Time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Office Centru
  • Part Time
  • 24.09.2021

Business CENTER CHISINAU
  • Part Time
  • 08.03.2022
  • Part Time
  • 07.12.2022
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме