Поиск работы или резюме

Operator Servicii Clienți

HR Consulting

465 просмотров
Дата публикации: 14.06.2019

Întreprinderea privată de distribuție a energiei electrice este în căutare de:

Responsabilități:
● Să realizeze activităţi de deservire a clienţilor, aplicînd politicile şi criteriile comerciale stabilite.
● Să efectueze operațiuni cu numerarul (primirea si eliberarea mijloacelor banesti de la/catre client)
● Să efectueze lichidări - evidenta si perfectarea documentelor primare si a rapoartelor din casierie .
● Să efectueze evidenta și verificarea mijloacelor banesti in numerar
● Să efectueze determinarea/verificarea autenticității bancnotelor
● Să răspunde de păstrarea bunurilor materiale sau de alta natura care să fue în gestiune.
● Să deservească şi să direcționeze, după necesitate, consultările oferite clienţilor din aria sa de activitate.
● Să-i consulte pe clienți cu privire la serviciile oferite.
● Să actualizeze, completeze şi verifice exactitatea informaţiei parvenite de la clienţi.

Cerințe:
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat;
● Rezistență la situații de confilct;
● Persoană responsabilă și capabilă să învețe lucruri noi;

Compania oferă:
• Instruire gratuită;
• Grafic de lucru part - time:
o 10.00 - 14.00 luni - vineri
o 11.00 - 15.00 luni - joi
o 12.00 - 16.00 luni - joi
• Posibilitate de creștere profesională;
• Echipă prietenoasă.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  În CV indicați codul postului vacant: OSC

Telefon de contact : 060 102 909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Part Time
  • 11.04.2019

National Au Pair Center of Moldova
  • Part Time
  • 11.03.2019
  • Part Time
  • 07.09.2017
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме