Поиск работы или резюме

Operator / Office Manager

Rodals SRL

1310 просмотров
Дата публикации: 20.05.2019

Compania RODALS SRL angajează:

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare;
  • Activ si disciplinat;
  • Cunoștințe de management, secretariat;
  • Cunoștințe de gestionare a documentelor;
  • Cunoștințe PC – utilizator încrezut (Windows, MS Office, 1C);
  • Cunoașterea tehnicii de birou (fax, copiator, scanner, imprimantă);
  • Cunoștințe de bază în evidenta contabilă;
  • Cunoașterea bună a limbii române si ruse.
  • Vorbire corectă și clară;
  • Capacitate de învățare, abilități de organizare, orientare spre rezultat
  • Abilități de comunicare, negociere, dinamism, capacitatea de a lucra în echipă
  • Abilități de coordonare, planificare și organizare;
  • Experiența într-un post similar este binevenită.

Responsabilități:

  • Recepționarea apelurilor telefonice, înregistrarea și transmiterea informației de serviciu către directorii și angajații companiei;
  • Asigurarea circulației de documente în cadrul companiei;
  • Organizarea achiziționării de rechizite de birou, materiale consumabile și alte valori materiale și mărfuri;
  • Gestionarea, înregistrarea și repartizarea corespondenței primite/emise;
  • Gestionarea documentelor de interes general al întreprinderii;
  • Oferirea clienților / potențialilor clienți informații cu privire la produsele firmei;
  • Expedierea faxurilor, scrisorilor;
  • Înregistrarea scrisorilor, certificatelor, documentației de intrare-ieșire;
  • Îndeplinirea altor însărcinări stabilite de conducere.

Oferim:

  • Loc de muncă amenajat
  • Salariu motivant;
  • Pachet social;
  • Posibilitatea de a învăța lucruri noi;
  • Orar de muncă 8:30 la 17:30 de L până V;
  • Telefon de serviciu.
  • Creștere profesionala.

Vor fi luați în considerare doar candidații care expediază CV + Foto pe adresa de email: resurseumane@rodals.md
Doar persoanele selectate vor fi contacte și invitate la interviul de angajare.

Rodals SRL

О компании

SRLRODALS își începe activitatea la data de 11 martie 1998. În decursul anilor următori s-au schimbat foarte multe: atât specificul activității firmei cât și organizarea structurală a ei. Dacă la început activitatea era concentrată numai asupra mirodeniilor și a ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 05.10.2021

Grant Thornton Moldova
  • Full time
  • 23.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме