Поиск работы или резюме

Operator (magazin Ialoveni)

SRL CVIN COM

478 просмотров
Дата публикации: 04.06.2019

Торговая компания CVIN-COM SRL объявляет вакансию на должность:

Operator 1C (Ialoveni)

Cerinţe:
- cunoaşterea PC-lui, Pachet MS Office; (programa 1C ar constitui un avantaj)
- cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- persoană sociabilă, responsabilă şi organizată;

Responsabilităţi:
- introducerea informaţiei in baza 1C;
- intocmirea, emiterea facturilor fiscale şi evidenţa lor;

Compania noastră vă oferă:
- Salariu motivant ;
- Pachet social deplin;

E-mail: hr@cvincom.md

О компании

Cvin-Com SRL - este o societate comerciala implicata in distributia si logistica produselor alimentare, bauturilor alcoolice si nealcoolice dar sia produselor chimice de uz ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 11.04.2019
  • Full time
  • 01.02.2020
  • Full time
  • 04.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме