Поиск работы или резюме

Operator linie producție pachete

IM Sanin SRL

168 просмотров
Дата публикации: 15.05.2019

O mare companie de producție cu capital străin este în căutare de:

Responsabilități:
- realizarea procesului tehnologic de producție și ambalare a pachetelor;
- evidența și marcarea producției finite;
- ajustarea procesului tehnologic;
- verificarea parametrilor producției finite.

Condiții de muncă:
- program de lucru convenabil;
- pachet social integral.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: polimercomertgrup@mail.ru cu specificarea postului pentru care aplicați.
Pentru informații suplimentare contactați-ne la numărul de telefon: (022) 855 - 315

О компании

Activitatea de baza a companiei IM"SANIN" SRL este producerea foliei din polietilena cu diferite destinatii, ambalajului flexibil si a etichetelor ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 12.12.2018
  • Full time
  • 19.04.2019
  • Full time
  • 15.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме