Поиск работы или резюме

Operator introducere, validare si prelucrare date- Limba Italiana

Virtual Office

643 просмотров
Дата публикации: 13.11.2019

Cerinte de baza:

- Cunoasterea limbii Italiene OBLIGATORIU;

- Cunoștințe de bază în Contabilitate;

- Cunoastinte bune de operare PC;
- Experenta de lucru NU ESTE OBLIGATORIE ;
- Posedarea abilitatilor de lucru in echipa.

Responsabilitati:
- Introducerea, prelucrarea si validarea datelor;

- Verificarea datelor introduse in calculator cu datele din  documentele primare;

- Intocmirea/Inregistrarea/ Expedierea facturilor;

- Recepționarea apelurilor telefonice, înregistrarea și transmiterea informației catre persoanele de referinta;
- Îndeplinirea altor sarcini stabilite la cerere.

Oferim:
-  Loc de muncă amenajat;
-  Salariu motivant;
-  Pachet social;
-  Posibilitatea de a învăța lucruri noi;
-  Orar de muncă 10:00 la 19:00 de L până V.

Expediati CV-ul la adresa de e-mail: info@virtualoffice.md sau telefonati pentru mai multe detalii.

Tel: 022-99-77-63
Tatiana

Oбласть

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 27.05.2019
  • Full time
  • 10.02.2020

Canadian Moving Company
  • Full time
  • 19.03.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме