Поиск работы или резюме

Operator în depozit

ROGOB SRL

1367 просмотров
Дата публикации: 20.05.2019

ROGOB te provoacă la un nou job!

Rogob este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Operator facturare în depozit.

Responsabilitățile tale:
- Reflectarea corectă în sistemul informatic a tuturor operaţiunilor efectuate cu mărfurile aflate în stoc;
- Emiterea facturilor de livrare, conform procedurilor şi instrucţiunilor interne;
- Anularea documentelor emise pentru marfa nelivrată, în conformitate cu procedurile interne;
- Participarea la realizarea inventarierilor periodice;
- Pregătirea şi cîntărirea produselor pentru livrare;
- Respectarea instrucţiunilor de lucru referitoare la ambalare, etichetare a produselor.

Ce așteptăm:
- Disponibilitate pentru program în ture;
- Perseverenţă la locul de muncă;
- Capacitate de concentrare;
- Cunoştinţe de operare PC.

Ce oferim:
- Carieră într-o companie în expansiune continuă;
- Pachet salarial și social stimulativ;
- Mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: hr@rogob.md sau contactează-ne la nr. de tel: 060 200 961.

Te așteptăm în echipa Rogob!
ROGOB SRL

О компании

Rogob este cea mai mare și modernă companie din Moldova producătoare de salam și delicatese din carne. Amplasată în satul Goianul – Nou (mun. Chișinău), capacitatea de producție a companiei depășește 45-50 tone de produs final timp de 24h. În ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Сменный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Slavenalux
  • Сменный
  • 05.06.2019
  • Сменный
  • 04.06.2019

Imprumut md
  • Сменный
  • 03.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме