Поиск работы или резюме

Operator dispecerat de pază

JUSTAR SRL

1448 просмотров
Дата публикации: 04.06.2019

Compania „Justar” angajează:

Oferim:
- pachet social integral;
- program de lucru în ture și un colectiv unit;
- salariu de 3500-4000 lei;
- instruire;
- post de muncă stabil într-o companie de încredere (de 26 de ani prezentă pe piață).

Responsabilități principale:
- recepționarea și procesarea informațiilor parvenite;
- procesarea cererilor clienților.

Cerințe față de candidați:
- cunoștințe de operare PC;
- disponibilitate pentru lucru în ture (de zi și de noapte);
- conștiinciozitate, atenție și punctualitate.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-urile la adresa electronică: hr@justar.md cu specificarea postului pentru care aplică sau să ne contacteze la numerele de telefon: 022-880-636 / 079403308

JUSTAR SRL

О компании

Compania „JUSTAR” activează pe piaţa Republicii Moldova din luna noiembrie a. 1992 şi este un lider în toate domeniile de activitate. Peste 3.000 de clienți se bazează pe profesionalismul nostru. Noi privim gama serviciilor de securitate prestate ca pe o concepţie ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 4000 - леев
  • График работы: Сменный

Kонтакты Работодателя

  • Mоб.: 079403308
  • Тел.: 022-880-636

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Сменный
  • 04.06.2019
  • Сменный
  • 28.09.2021
  • Сменный
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме