Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Office Manager/ Secretar

HR Consulting

317 просмотров
Дата публикации: 20.09.2019

Companie de producere a vinurilor și cel mai mare exportator de vin din Moldova este în căutare de:

Responsabilități:
● Primirea apelurilor telefonice şi redirecţionarea acestora către persoanele interesate, organizarea corespondenţei telefonice şi electronice între angajaţi şi clienţi;
● Întâmpinarea clienţilor şi vizitatorilor, semnarea pentru livrări, distribuirea corespondenţei, organizarea spaţiului de recepţie și asigurarea protocolului;
● Aprovizionarea cu articole de birou inclusiv asigurarea cu apa potabilă, ceai, cafea şi alte articole necesare la cerinţă;
● Amenajarea şi decorarea interioară a biroului, asigurarea funcţionării aparaturii de birou;
● Evidenţa actelor-facturi, chitanţe, informaţii asupra clienţilor sau documente importante;
● Efectuarea unor lucrări de specialitate: organizarea şi actualizarea unor situaţii, redactarea unor materiale de corespondenţă, păstrarea şi operarea în diverse registre de evidenţă;
● Păstrarea evidenţei numelor, adreselor şi numerelor telefonice ale persoanelor şi instituţiilor cu care angajaţii au relaţii de serviciu;
● La cerere execută orice altă sarcină care are legătură directă cu obiectivul  postului  ocupat.

Cerințe:
● Studii superioare;
● Experiență cel puţin 1 an pe o poziție similară;
● Abilități excelente de comunicare;
● Cunoștințe de operare a PC (Word, Excel, Power Point, Adobe Illustrator);
● Cunoaşterea limbilor română şi rusă la nivel de utilizare experimentată scris şi verbal, limba engleză – de la nivel mediu B1.

Compania oferă:
● Posibilitate de dezvoltare profesională;
● Mediu dinamic și plăcut de lucru;
● Motivare competitivă;

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant: O-M

Telefon de contact : 060102909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 20.05.2019

fandeev lochis
  • Full time
  • 13.05.2019
  • Full time
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме