Поиск работы или резюме

Office Manager

MAIB-Leasing S.A.

314 просмотров
Дата публикации: 21.02.2019

Misiune post: Organizarea și coordonarea eficientă a activităților administrative ale Societății

Responsabilități specifice:

  • Înregistrarea corespondenţei de intrare-ieşire, efectuarea sistematizării acesteia în conformitate cu regulile în vigoare ale Societăţii
  • Recepţionarea şi evidenţa apelurilor telefonice, analiza informaţiei şi redirecționarea apelurilor
  • Organizarea deservirii la nivel a vizitatorilor şi oferire de consultanţă sub aspect administrativ
  • Pregătirea bazei tehnico-materiale pentru şedinţele cu partenerii, clienţii, alte categorii de vizitatori
  • Întocmirea devizului de cheltuieli şi organizarea livrării mărfurilor ce ţin de aprovizionarea tehnico-materială a oficiului
  • Organizarea evaluării furnizorilor de consumabile şi elaborarea listei furnizorilor acceptaţi în baza evaluării
  • Organizarea achiziţiilor de bunuri, lucrări şi servicii pentru necesităţile Societăţii
  • Prezentarea rapoartelor lunare privind analiza datelor în domeniul achiziţionare-aprovizionare cu consumabile şi circuitul documentar
  • Prevenirea şi soluţionarea situaţiilor de conflict cu participarea vizitatorilor, clienţilor Societăţii şi altor persoane
  • Asistarea în probleme de comunicare, documentare şi coordonare internă
  • Realizarea, monitorizarea şi respectarea circuitului informaţional în companie
  • Efectuarea altor sarcini de serviciu delegate

Profilul candidatului:

  • Studii: superioare
  • Experienţă într-un domeniu similar
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat, cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj
  • Cunoașterea PC la nivel avansat (Microsoft Office, Excel,etc)
  • Abilităţi excelente de comunicare
  • Auto-organizare, gestionarea priorităților de lucru

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul la adresa de e-mail: vacancies@leasing.md

О компании

MAIB-Leasing" S.A., compania-fiică a BC "Moldova-Agroindbank" S.A. și lider pe piața serviciilor de leasing din Republica Moldova, oferă servicii de leasing financiar pentru achiziționarea de bunuri de folosință îndelungată, și anume: leasing pentru achiziționarea de automobile, echipamente și utilaje, ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Bigshop
  • Full time
  • 22.12.2017
  • Full time
  • 23.04.2019
  • Full time
  • 15.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме