Поиск работы или резюме

Office manager

Imexagro

1371 просмотров
Дата публикации: 06.06.2019

Compania SRL IMEXAGRO este în căutare de persoane ambițioase pentru ocuparea funcției vacante de:

Responsabilitatile de baza:
- Receptionarea si evidenta apelurilor telefonice, consultarea clientilor, analiza informatiei si redirectionarea apelurilor
- Organizarea achizitiilor de bunuri, lucrari si servicii pentru necesitatile companiei
- Realizarea, monitorizarea si respectarea circuitului informational in companie
- Asistarea în formularea documentației interne, documentare si coordonare interna

Cerinte:
- Studii superioare
- Cunoasterea limbii romane, ruse (avansat) si engleza (avantaj)
- Cunostinte de operare PC
- Cunoasterea aplicatiilor Windows
- Experienta de munca este binevenita
- Spirit de echipa, pozitivism si dinamicitate

Oferim:
- Angajare oficiala in cimpul muncii intr-o companie mare
- Oficiul in centrul Chisinaului
- Program: Luni-Vineri (full-time)
- Salariu motivant

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa imexagro.jurist@gmail.com, indicand in subiectul mesajului denumirea pozitiei, sau sa ne contacteze la acest nr. de telefon: +(373) 60 200 564

Imexagro

О компании

IMEXAGRO este o companie de Comerț cu produse agricoledistribuitorul oficial și exclusiv al brandului ZemlyakoFF Crop ...

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

CIC FIDESCO SRL
  • Full time
  • 18.04.2019
  • Full time
  • 20.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме