Поиск работы или резюме

Office Manager

HR Consulting

461 просмотров
Дата публикации: 14.06.2019

HR-Consulting, la cererea  clientului său, este în căutare de candidați pentru a ocupa poziția de:

Despre Companie: Este o companie italiană ce oferă servicii Software şi Business Process Outsourcing, destinate sistemului bancar

Avantaje:
● Pachet salarial atractiv
● Angajare oficială
● Oficiu modernizat la standarte Europene
● Colectiv tânăr și prietenos
● Orar de lucru : 9:00-18:00 (luni-vineri)

Responsabilități:
● Organizarea deplasărilor de serviciu
● Monitorizarea achizițiilor
● Arhivarea contractelor și documentelor
● Asistența la implementarea proiectelor în cadrul companiei

Cerințe față de candidat:
● Cunoașterea limbii române și ruse, limba italiană (obligatoriu)
● Utilizator încrezut  al calculatorului
● Persoană comunicativă
● Atitudine motivantă, responsabilă
● Studii superioare (economice/umanitare)

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sunați la numărul: 060422844

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 15.05.2019

LC WAIKIKI MOL SRL
  • Full time
  • 17.04.2019

SRL Maestro-nut
  • Full time
  • 28.05.2018
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме