Поиск работы или резюме

Manager de Oficiu

HR Consulting

775 просмотров
Дата публикации: 10.07.2020

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în
căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Descrierea postului:
● Organizarea raţională a activităţii conform planului de activitate a instituţiei şi planului individual;
● Exercitarea atribuţiilor de serviciu în strictă conformitate cu legislaţia în vigoare, Regulamentul intern şi actele normative emise de instituţie;
● Executarea lucrărilor de birou şi secretariat;
● Asigurarea asistenţei manageriale conducerii instiuţiei;
● Asigurarea procesului de achiziţie a consumabilelor şi rechizitelor de birou în cadrul instituţiei;
● Exercitarea altor atribuţii în domeniile de responsabilitate.

Cerințe față de candidat:
● studii: superioare;
● experiența profesională: minim 3 experienţă similară funcţie iîn alte organizaţii;
● să deţină cetăţenia Republicii Moldova şi domiciliul stabil în Republica Moldova;
● să cunoască limba română, limba rusă şi limba engleză (scris şi vorbit);
● să dispună de capacitate deplină de exerciţiu;
● să nu deţină antecedente penale nestinse pentru infracţiuni săvîrşite cu intenţie;
● să dispună de abilităţi de lucru cu informaţia, analiză şi sinteză, consultare, instruire, prezentare, comunicare eficientă, lucru în echipă;
● să cunoască Microsoft Office, Outlook.

Compania oferă:
● salariu motivant;
● spor de performanţă;
● telefonie mobilă asigurată;
● transport de serviciu pentru exercitarea atribuţiilor de serviciu;
● colectiv tânăr, amabil şi sociabil;
● dinamism, activităţi la nivel naţional şi internaţional, posibilităţi de dezvoltare profesională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant:  OM

Telefon de contact : 060 102 909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 04.07.2017

Oxia International
  • Full time
  • 28.02.2019
  • Full time
  • 15.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме