Поиск работы или резюме

Muncitori la uzina de piese pentru tractoare în Germania

Europersonal SRL

548 просмотров
Дата публикации: 04.02.2020

În atribuțiile de serviciu intră :

- Suspendarea pieselor pe anumite dispozitive speciale pentru vopsire ;

- Îndepărtarea pieselor după vopsire și ambalarea lor în recipiente speciale ;

- Controlul calității .

Cerințe :

- Pașaport UE ;

- Vârsta 20-45 ani ;

- Punctualitate ,seriozitate și angajament .

Beneficii :

- Salariu de la 1000 de euro ;

- Contract Legal ;

- Loc de muncă Sigur și Stabil ;

- Cazare asigurată de angajator ;

- Transport de la locul de trai spre locul de muncă asigurat de angajator.

Pentru Detalii : 067-17-91-03

Vă rugăm să ne lăsați un mesaj în formularul de mai jos și vom reveni cu un apel în cel mai apropiat timp! https://forms.gle/3MC5TYXPyJbJeear5

О компании

Oferimservicii de plasare în cîmpul muncii peste hotare, recrutăm și selectăm candidații,garantînd siguranța și calitatea serviciilor ...

Oбласть

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Digital Business Solutions 30
  • Full time
  • 15.05.2019
  • Full time
  • 27.09.2020
  • Full time
  • 26.09.2020
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме