Поиск работы или резюме

Merchandiser

HR Consulting

487 просмотров
Дата публикации: 29.09.2020

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania:
Companie de distribuție în domeniul IT și Gaming Accessories, cu o experiență de peste 10 ani pe piața Moldovei. Distribuitorii oficiali pentru Orange și Moldcell.

Cerințe:
• Persoană activă, cu inițiativă și dornică să atingă noi performanțe personale;
• Ambițios, responsabil, punctual, fire dinamică și pozitivă;
• Cunoașterea domeniului sau experienţă anterioară pe un post similar nu este obligatorie dar poate reprezenta un avantaj;
• Bune abilităţi de organizare a muncii;
• Sociabilitate, spirit de echipă;
• Competențe de comunicare;
• Cunoaşterea limbilor romană şi rusă.

Responsabilităţi de bază:
• Aranjarea inițială a mărfii conform planogramei;
• Controlul stocului de produse în magazine;
• Controlul asupra respectării conceptului de aranjare a mărfurilor;
• Asigurarea și aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei;
• Analiza pieței și identificarea unor noi concepte de aranjare a mărfurilor pentru a stimula vânzările;
• Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor de durată cu managerii de magazine și ceilalți reprezentanți;
• Colectarea continuă a feedback-urilor de la parteneri;
• Prezentarea rapoartelor săptămânale de activitate după vizitele realizate în teren;
• Promovarea produselor și imaginii companiei la nivel înalt;
• Analiza cererii consumatorilor prin prisma asortimentului și caracteristicile produselor;
• Gestionarea tuturor materialelor promoționale;
• Organizarea training-urilor pentru consultați/vânzători cu privire la caracteristicile noilor produse.

Oferim:
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tânără, creativă și ambițioasă;
• Instruire și oportunități nelimitate de dezvoltare;
• Pachet social integral și un sistem de salarizare super motivant ;
• Reducere de angajat la toată gama de produse.

Grafic:
Luni- Vineri  9:00 – 18:00

Mun. Chișinău
Oficiul se află în Centru.

Cei interesați sunt rugați să aplice CV-ul la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;

Detalii la nr. de telefon: 069638007

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 06.12.2017

METRO
  • Full time
  • 01.09.2019

Customagic
  • Full time
  • 07.02.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме