Поиск работы или резюме

Merceolog (or. Chișinău)

ROGOB SRL

1313 просмотров
Дата публикации: 20.05.2019

Rogob te provoacă la un nou job!

Responsabilităţile tale:
- Întocmeşte, efectuează comenzi de mărfuri către furnizori pentru completarea stocurilor;
- Primeşte şi verifică marfa livrată de furnizor;
- Compară, sortează şi verifică marfa;
- Participă la descărcarea și încărcarea mărfii la necesitate;
- Depozitează și eliberează marfa din depozit;
- Ordonează rafturile pe categorii de produse și pe tipuri de produse;
- Urmăreşte rafturile şi asigură încărcarea lor cu marfă în funcţie de vânzare;
- Urmăreşte şi verifică termenii de valabilitate a mărfurilor expuse în vânzare;
- Asigură adaptarea etichetelor şi afişelor în funcţie de cerinţele curente;
- Urmăreşte şi coordonează aplicarea etichetelor în funcţie de preţul nou stabilit;
- Asigură igiena depozitelor, rafturilor, sălii în general;

Ce aşteptăm:
- Studii: superioare / medii speciale;
- Cunoaşterea programei Universal Accounting (avantaj);
- Cunoaşterea calculatorului, aparatelor de casă;
- Cunoştinţe în domeniul vânzărilor şi merceologiei;
- Experienţă în domeniul vânzărilor şi administrării - minim 1 an;
- Abilităţi de organizare, administrare şi negociere;
- Responsabilitate, onestitate.

Ce oferim:
- Carieră într-o companie în expansiune continuă;
- Pachet salarial și social stimulativ;
- Traininguri la locul de muncă;
- Echipă prietenoasă;
- Mediu de lucru dinamic

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa de email: hr@rogob.md sau contactează-ne la 060300433 și îți oferim toate detaliile.

Te așteptăm în echipa Rogob!

ROGOB SRL

О компании

Rogob este cea mai mare și modernă companie din Moldova producătoare de salam și delicatese din carne. Amplasată în satul Goianul – Nou (mun. Chișinău), capacitatea de producție a companiei depășește 45-50 tone de produs final timp de 24h. În ...

Oбласть

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 04.06.2019
  • Full time
  • 18.12.2020

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 04.05.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме