Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Mentor Principal

HR Consulting

350 просмотров
Дата публикации: 20.09.2019

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Cerinte:
● Studii superioare (preferabil pedagogie);
● Experienta ca Pedagog, Instructor;
● Cunoașterea limbii engleza Obligatorie;

Responsabilitati:
● Sistematizarea procesului de Instruire a angajatilor noi;
● Elaborare procedurilor de instruire;
● Coordonarea cu echipa de instructori din subordine (5 persoane);
● Monitorizarea evoluției angajaților noi în cadrul companiei;

Oferim:
● Angajare oficială;
● Oficiu confortabil și modern;
● Salariu 700 euro net;

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: MPBR

Telefon de contact: +373 22 20 29 86; +373 68 503 560

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.04.2019

Linia H2O
  • Full time
  • 19.04.2019

Digital Business Solutions 30
  • Full time
  • 15.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме