Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Medic Microbiolog

SBC HR

316 просмотров
Дата публикации: 12.07.2019

Echipa SBC-HR lansează concursul pentru ocuparea postului de Microbiolog.

Noi vă propunem:

- Angajare oficială

- Pachet social

- Salariu: 9 000 MDL (netto)

- Program: Luni - Vineri, 2\2, de la ora 08:00 la 20:00

- Creștere profesională

- Oficiul: Telecentru

Responsabilități principale:

- Efectuarea analizelor si cercetarilor de laborator

- Validarea rezultatelor

- Evidența și comanda reactivelor necesare pentru petrecerea analizelor

- Ținerea registrelor, perfectarea documentelor necesare

Cerinţele companiei:

- Studii medicale

- Experiența in poziție similară minimum 2 ani

- Cunoașterea excelentă ale limbilor română si rusă

- Cunoașterea pachetului MS Office

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

О компании

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 26.02.2019

Medpark Spital International
  • Full time
  • 13.04.2019
  • Full time
  • 22.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме