Materiale de construcție pentru casa ta

Amestecuri uscate, grunt, ghips carton, betokontakt, s.a

Avem materiale pentru casa ta de la zero pînă la cheie

Facem livrare în orice cantități cu ridicare la etaje și fară

Evacuăm și trasportăm gunoiul după lucrări de reparații

Поиск работы или резюме

Medic endocrinolog/ Врач эндокринолог

My Clinic

170 просмотров
Дата публикации: 17.01.2020

Cerinţe faţă de candidat:
- studii universitare și postuniversitare medicale;
- cunoașterea limbii române și ruse la nivel conversațional;
- experienta în domeniul minimum 1 an;
- responsabilitatea

Responsabilităţile de bază:
- oferirea consultațiilor pacienților;
- prescrierea corectă a tratamentului (dupa rezultatele diagnosticului);
- controlul asupra dinamicii stării pacientului

Oferta centrului:
- oficiu în centrul orașului;
- grafic de lucru flexibil;
- salariu motivant;
- reduceri la serviciile ce le prestăm
Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@my-clinic.md sau sunaţi la numarul 068640379

Требования к кандидату:
- высшее медицинское образование + резидентура;
- владение румынским и русским языками (разговорный);
- стаж работы не менее 1 года после резидентуры;
- высокий уровень ответственности

Обязанности:
- проведение консультации с пациентами;
- назначение эффективного лечения (по результатам исследований);
- контроль за динамикой состояния пациента

Условия работы:
- офис в центре города;
- гибкий график работы (возможно работать по совместительству);
- мотивирующая заработная плата;
- скидки на услуги компании

Высылайте свое CV на электронную почту hr@my-clinic.md  или звоните по номеру 068640379

  • Образование: Мастер
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Part Time
  • 10.12.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме