Поиск работы или резюме

Marketolog

Advance Suprem IT

409 просмотров
Дата публикации: 27.10.2020

Marketolog

Cerinte:
1. Studii superioare de specialitate;
2. Experiența de muncă într-un post similar;
3. Creativitate, dinamism, capacitatea de a genera idei noi;
4. Abilități de comunicare, exprimarea logică, coerentă și corectă a gândurilor;
5. Abilități de convingere, organizare și planificare;
6. Responsabilitate, perseverență, flexibilitate;
7. Capacități de a lucra în echipă și individual;
8. Cunoașterea limbii române, limbii ruse, și limbii engleze (care va constitui un avantaj);

Responsabilitati:
1. Promovarea imaginii companiei;
2. Elaborarea programelor și strategiei de promovare a companiei;
3. Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor de promovare online și realizarea lor;
6. Monitorizarea și analiza pieței și concurenței;
7. Analiza ofertelor concurenților și efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora.

Vei beneficia de:
1. Angajare oficială în câmpul muncii;
2. Salariu motivant;
3. Pachet social complet;
4. Un mediu de lucru activ;
5. Program de lucru: Luni – Vineri, de la 9:00 la 18:00;
6. Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Dacă te-am intrigat, vrem și noi să ne uimești.
Expediază-ne un mesaj, unde indici postul pentru care aplici și cv-ul pe hr@smad-grup.md

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 15.04.2019
  • Full time
  • 04.06.2019

Adm In Moldova
  • Full time
  • 18.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме