Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Marketing Specialist

HR Consulting

248 просмотров
Дата публикации: 11.12.2019

Companie de microfinanțare, cu capital străin, fondată în anul 2006 este în căutare de:

Atribuțiile de bază:
● Elaborarea și gestionarea strategiei de promovare;
● Administrarea conturilor companiei în cadrul rețelelor de socializare și a site-ului companiei;
● Elaborarea materialelor promoționale și informative pe suport fizic sau electronic;
● Analiza traficului pe website și elaborarea rapoartelor analitice.

Cerințele:
● Studii superioare finisate - studiile în marketing constituie avantaj;
● Experiența de lucru în poziție similară la companii de microfinanțare, bănci etc.constituie avantaj;
● Cunoașterea limbilor română și rusă, engleza nivelul B2;
● Cunoștințe și experiența în domeniul creării publicității, elaborării și lansării campaniilor de promovare;
● Cunoștințe practice de SMM și SEO.

Orar de lucru: (full time) Luni-vineri 9:00-18:00.

Compania oferă:
● Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără, dinamică, profesionistă;
● Contract individual de muncă + tot pachetul social (asigurare socială, asigurare medicală);
● Telefon de serviciu;
● Lunch card.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  În CV indicați codul postului vacant: MS

Telefon de contact : 060102909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 20.05.2019
  • Full time
  • 04.06.2019
  • Full time
  • 27.11.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме