Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Marketing Director

HR Consulting

148 просмотров
Дата публикации: 15.10.2019

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania:
Companie de distribuție în domeniul IT și Gaming Accessories, cu o experiență de peste 10 ani pe piața Moldovei.

OBIECTIVUL POSTULUI: Majorarea vânzărilor creșterea recunoașterii brandurilor și a companiei pe piața internațională.

Responsabilități:

• Dezvoltarea și crearea departamentului de marketing, atât crearea echipei interne cât și analiza colaborării cu alte companii de marketring pentru outsource;
• Analiza pietei și crearea planurilor de marketing pentru categoria B2B (Online + Offline);
• Organizarea de evenimente, expoziții ce au scop promovarea companiei;
• Întreținerea relațiilor cu clienții din portofoliu;
• Crearea de oferte , promoții sau lichidări de stockuri.;
• Menținerea relațiilor cu partenerii externi;
• Crearea bugetelor de marketing;
• Creare de KPI-uri pentru department.

Cerințe:
• Experiență în Marketing ( min. 3 ani);
• Capacitatea de coordonare și creare a unei echipe;
• Cunoasterea limbii române și rusă la nivel avansat, limba engleză-Conversațional;
• Cunostințe de operare calculator (Word, Excel) – nivel utilizator activ;
• Ambiție, inițiativă și responsabilitate;
• Abilități foarte bune de comunicare si self-management;

Se oferă:
• Angajare oficială + pachet social deplin;
• Salariu motivant;
• Oportunitatea de a dezvolta proiecte individuale cu ajutorul companiei;
• Posibilitatea de a călători și a descoperi noi piețe/companii în domeniu;
• Grafic de muncă ( 9:00 – 18:00) Luni- Vineri;

Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ;
În Tema mesajului indicați codul postului vacant: “DMtt”

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 18.04.2019
  • Full time
  • 19.04.2019
  • Full time
  • 07.02.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме