Поиск работы или резюме

Manipulant Mărfuri

Dekada Group

528 просмотров
Дата публикации: 25.08.2021

RESPONSABILITĂȚI:

Manipularea producției finisate;
Eliberarea comenzilor;
Descarcarea materiei prime;
Încărcarea materiei prime și pregătirea acesteia pentru livrare.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT

A conduce stivuitorul-avantaj;
Responsabilitate;
Punctualitate;
Dorința de activa pe termen lung în companie.

Telefon de contact: 069080359 sau CV la adresa hr@venni.md

О компании

Echipa noastră își începe activitatea în anul 2009. Înregistrată ca compania Unicompro SRL, la 10 ani de activitate 1 iunie 2019 se redenumește în Dekada partners. Suntem o echipă de tineri specialiști cu un înalt grad de pregătire, experiență ...

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 7000 - 8000 леев
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Cojocari -Grup SRL
  • Full time
  • 02.09.2021

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full time
  • 07.05.2022
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме