Поиск работы или резюме

Manager vinzări

Academia Națională de Șah

1153 просмотров
Дата публикации: 28.05.2019

Academia Naţională de Şah din Moldova anunţă vacantă funcţia de:

Ne dezvoltăm foarte repede și avem nevoie de manager de vînzări

Dacă ești o persoana activă, ambițioasă,  perseverentă, responsabilă, comunicabilă. Dacă ai abilități profesionale și experiența în domeniul vinzarilor! ...  ÎȚI PROPUNEM SA LUCREZI CU NOI!

Noi oferim:

  • Angajare oficială
  • Pachet social standard
  • Salariu fix + comision în funcție de rezultate
  • Bonusuri
  • Telefon corporativ
  • Program de lucru 5 zile/săptamînă

Responsabilități:

  • Contactarea potențialilor clienți informarea despre oferte, produse și servicii;
  • Vânzarea serviciilor și produselor;
  • Informarea clienților existenți despre campanii și oferte noi;

Expedia CV-ul cu poză la adresa electronică: hr@sah.md cu mențiunea ” manager vinzări” și indicarea telefonului de contact.
Tel de contact: 078888242

О компании

Academia Națională de Șah din Moldova este un centru de șah de talie internațională și un lider recunoscut în pedagogia șahului în Republica Moldova. Scopul nostru este să orientămtoți copiii din Republica Moldovaspre o dezvoltare intelectuală,să îmbunătățim motivația, aptitudinile, performanțele ...

Oбласть

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

DAAC System Integrator
  • Full time
  • 27.05.2019
  • Full time
  • 15.06.2021
  • Full time
  • 15.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме