Поиск работы или резюме

Manager Vânzări (Ștefan-Vodă)

SMADIC AND CO SRL

5159 просмотров
Дата публикации: 13.05.2021

Cerinte:
- Experienta in vinzari – obligatorie;
- Persoana sociabila,energica,responsabila;
- Cunoaşterea limbilor: română, rusă, fluent;
- Abilitati excelente de comunicare si negociere;
- Orientare spre rezultat;

Principalele responsabilităţi:
- Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor in showroom-ul Smadshop;
- Asigurarea unor servicii de înalta calitate, pentru atragerea si menținerea clienților;
- Furnizarea informațiilor despre ofertele promoţionale.

În schimb oferim:

Colectiv tânăr și prietenos;
Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
Angajare oficială și pachet social complet;
Concediu plătit;
Salariu atractiv și corespunzator;
Stagierea se face in Chisinau in ( oficiul central), timp de o luna

Asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs. la adresa de e-mail: hr@smad-grup.md  tel 069097995

Indicați poziția pentru care aplicați.

О компании

Smad Shop, основанная 3 декабря 2010 года, является компанией с иностранными инвестициями - более 8 лет находится на рынке Молдовы и является самым большим интернет – магазином SmadShop.md.Наши партнеры — это более чем 100 компаний по всему миру.Мы специализируемся ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 06.05.2021
  • Full time
  • 13.04.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме