Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Manager Vânzări pe piața Europeană

Grafit Holding

995 просмотров
Дата публикации: 23.10.2019

Manager Vânzări pe piața Europeană

Candidatul ideal

  • Abilități de comunicare, verbală și scrisă, în una dintre următoarele limbi: engleză, germană, franceză, italiană, spaniolă sau altă limbă europeană;
  • Orientare spre rezultate;
  • Cunoștinte minime de operare PC.

Responsabilități cheie:

  • Contactarea telefonică a clienților potențiali pentru încheierea unui contract de vânzări a produselor de la depozitele noastre;
  • Menținerea unei bune comunicări cu fiecare client în parte;
  • Negocierea și încheierea contractelor de achiziții/vânzări.

Beneficii:

  • Salariu fix 460 € NET + comision de la 200 €;
  • Instruire continuă;
  • Posibilitatea de creștere profesională și de dezvoltare a carierei;
  • Angajare oficială conform CM RM;
  • Pachet social complet.

Asteptăm CV-ul tău la adresa: cv-pm@grafit.md

О компании

Grafit Holding is an international group of companies operating through out Europe and USA, focused on highly automated B2B sales processes. We act in a multitude of different product markets having our uniqueness built on automated processes and geographically ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 9000 - 12000 леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

IMOBILUS AGENTIE IMOBILIARA
  • Full time
  • 09.03.2019
  • Full time
  • 24.07.2019

Naviresurs
  • Full time
  • 12.02.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме