Поиск работы или резюме

Manager Vânzări (Export)

Acvila Grup

1278 просмотров
Дата публикации: 22.04.2019

Căutăm un Manager Vânzări responsabil de piețe de export din Europa.

Responsabilități:
- Gestiunea relațiilor cu clienții corporativi (cumpărători engros de covoare)
- Analiza tendințelor și situației pe piețele de export
- Negocierea și semnarea contractelor
- Identificarea de oportunități noi de vânzare către clienții cheie
- Informarea și consultarea clienților privind produsele și colecțiile existente
- Elaborarea și prezentarea ofertelor comerciale
- Atingerea țintelor de vânzare

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare
- Experiență - min. 2 ani în vânzări
- Abilități de comunicare în Engleză, Rusă și Română
- Inițiativă și spirit de echipă
- Orientare spre rezultat
- Ambiție
- Punctualitate
- Resistență la stres
- Abilități de lucru la PC

Compensații și beneficii:
- Salariu motivant
- Pachet social complet
- Participare la expoziții internaționale
- Mediu de lucru profesionist
- Posibilități de promovare
- Călătorii și vizite la clienți în străinătate

Persoanele interesate pot transmite CV la adresa e-mail: hr@acvila.md

Vă rugăm să specificați postul pentru care aplicați.

Numai persoanele preselectate vor fi contactate. Succes!

Acvila Grup

О компании

"Acvila Grup" is one of the largest business associations in Moldova and the most important player in the carpet industry in the Eastern Europe. It owns 3 major companies which are producing jacquard carpets (Moldabela and Incov) and raw ...

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Victoria Gomon SRL
  • Full time
  • 01.09.2021

Fantastic Group SRL
  • Full time
  • 12.10.2021
  • Full time
  • 04.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме