Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Manager Vânzări

MAIB-Leasing S.A.

644 просмотров
Дата публикации: 12.02.2019

Misiune post: Realizarea activității de vânzare a serviciilor de finanțare in sistem leasing

Responsabilități specifice:

  • Promovarea și vânzarea produselor de leasing ale societății
  • Prospectarea pieței, identificarea și dezvoltarea de noi oportunități de vânzare pe piața B2B și B2C
  • Desfășurarea activității de monitorizare a portofoliului în gestiune, identificarea și studiul necesităților clienților
  • Organizarea și desfășurarea întâlnirilor de afaceri cu clienții și partenerii companiei

Profilul candidatului:

  • Experiența de minim doi ani in vânzări servicii financiare constituie un avantaj
  • Excelente abilitați de comunicare si negociere
  • Auto-organizare, gestionarea timpului personal și a priorităților de serviciu
  • Permis de conducere categoria B

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul la adresa de e-mail: vacancies@leasing.md

О компании

MAIB-Leasing" S.A., compania-fiică a BC "Moldova-Agroindbank" S.A. și lider pe piața serviciilor de leasing din Republica Moldova, oferă servicii de leasing financiar pentru achiziționarea de bunuri de folosință îndelungată, și anume: leasing pentru achiziționarea de automobile, echipamente și utilaje, ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

SABIS schools UAE Oman Qatar Bahrain
  • Full time
  • 22.09.2019
  • Full time
  • 19.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме