Поиск работы или резюме

Manager transport aerian / Operations Manager

Gamma Logistics

602 просмотров
Дата публикации: 14.09.2021

Compania GAMMA LOGISTICS specialist în transport internațional de mărfuri, anunță deschiderea postului vacant pentru Manager transport aerian / Operations Manager.

Principalele responsabilități:

Asigura managementul serviciilor de transport aerian ale companiei
Comunicarea / consultarea clienților locali și din extern
Respectarea standardelor operaționale a companiei și a clienților
Verificarea și aprobarea documentație de însoțirea a mărfii
Perfectarea documentelor de transport cu respectarea normelor legale și a liniilor aeriene
Gestionează si optimizează toate procesele operaționale pentru a atinge cei mai buni termeni de tranzit la costuri optime.
Gestionează colaborarea dintre clienți si departamentele broker vamal / expediție

Cerințe:

Studii superioare
Cunoașterea limbii engleze scrise la nivel avansat
Gândire strategica si creativă - de business
Pasionat de activitatea sa, profesionist, pro-activ si cu inițiativă
Experiența în calitate de manager logist sau specialist în domeniul vămuirii (reprezintă un avantaj)
Permis categoria B (reprezintă un avantaj)

Beneficiile oferite:

Se oferă instruire și integrare în activitățile aferent postului
Salariu motivant + bonusuri
Echipă energică și prietenoasă
Spațiu de lucru modern
Program de lucru: Luni- Vineri (9:00 – 17:30)
Angajare oficială + pachet social deplin

Vin-o în echipa noastră, expediază CV-ul la adresa electronică: office@gammalogistics.eu Persoanele selectate în baza de CV vor fi contactate în scurt timp.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме