Поиск работы или резюме

Manager secție

IM Miso Textile SRL

1478 просмотров
Дата публикации: 19.04.2019

“MISO – TEXTILE” SRL, întreprindere specializată în fabricarea huselor pentru mobilă, unul dintre cei mai mari exportatori de produse textile din Republica Moldova, anunță ofertă de angajare pentru funcția vacantă:

Responsabilități cheie:
· Asigură în termeni rezonabili cu materii prime sectoarele Croi, Cusut și Ambalare;
· Pregătește accesoriile derivate din materii prime pentru sectoarele Cusut și Ambalare;
· Asigură interacțiunea cu departamentele Achiziții, Contabilitate în vederea asigurării corectitudinii evidenței consumurilor de materii prime;
· Coordonează echipa din subordine, asigurând îndeplinirea sarcinilor zilnice cu respectarea prevederilor legale, regulamentelor interne etc.

Cerințe:
· Experiență de muncă de cel puțin 3 ani intr-o companie de producere;
· Cunoștințe aprofundate în utilizarea 1C;
· Cunoștințe bune de operare PC (MS Office);
· Studii superioare în domeniul economic sau tehnic;
· Abilități de organizare și de motivare a unei echipe;
· Rezistență la stres și proactivitate.

Noi oferim:
· Salariul oficial, incl. pachet social complet;
· Posibilități de dezvoltare profesională;
· Transport și prânz asigurate de companie;
· Un loc de muncă stabil și sigur;
· Locul de muncă se află în or. Bălți.

Dacă corespundeți cerințelor și vă place oferta noastră, așteptăm un CV pe adresa de email: hr@misotextile.com
Pentru întrebări suplimentare apelați 078203050

О компании

Compania “Miso Textile”, fondată în 2010, este specializată în fabricarea huselor pentru mobilă moale, reprezintă unul dintre cei mai mari exportatori de produse textile din Moldova. Fabrica “Miso Textile” se află în municipiul Bălți. Produsele finite “Miso Textile”, fabricate ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 19.08.2021

Construct Arabesque SRL
  • Full time
  • 06.06.2019
  • Full time
  • 20.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме