Поиск работы или резюме

Manager Resurse Umane

InoxPlus

234 просмотров
Дата публикации: 19.10.2021

Compania Inox Plus este specializată în:

Producerea rezervoarelor, cisterne și alte tipuri de vase din Inox;
Producerea mobilierului din INOX și importul de utilaje HORECA;
Comerțul cu materie primă din INOX.

Oferim consumatorilor noştri actuali şi viitori un parteneriat de calitate şi soluţiile atât din punct de vedere tehnic cât şi al servicilor.

Oficiul  Inox Plus are o suprafață de 400 metri pătrați și corespunde trendurilor actuale de design din domeniu - spaţii creative, oficii spațioase, bazat pe conceptul de open spaces, spaţii dedicate pentru colaborare sau pentru relaxare.

zona principală de lucru;
spațiul dedicat trainingurilor, prezentărilor, evenimentelor, ședințelor deschise/neformale;
zona dedicată echipelor de proiecte, spațiile unde sunt încurajate discuțiile și brainstorming-urile;
zona relaxare – pentru că o minte sănătoasă trebuie să fie într-un corp sănătos

Celui mai bun candidat oferim:

salariu motivant
program de lucru 09:00 - 18:00
servicii carpool
dezvoltare și creștere profesionala

Misiunea postului: Asigurarea companiei cu cu angajtai competenti si motivați

 Responsabilități:

Planificarea și organizarea activităților departamentului ”Resurse Umane”;
Monitorizarea posturilor vacante din organizație;
Stabilirea profilului candidatului în colaborare cu managerul departamentului în care va lucra;
Coordonarea anunțurilor de recrutare pe canalele disponibile pentru a acoperi pozițiile vacante din cadrul organizației (platforme de job-uri, site-uri de cariera, e-mail, targuri de job-uri, hunting, etc);
Rеcrutаreа și sеlеcția personаlului, derularea procesului de selecție în colaborare cu managerii de department;
Elaborarea programului  de dezvoltare;
Asigurarea Procesului de Instruire a angajaților;
Raportarea activităților;
Ghidarea stagiarilor în perioada de adaptare.

Cerințe:

Studii superioare (psihologie, economie, drept s.a.);
 Abilități dе coordonare și management al echipei;
 Cunoașterea legislației muncii;
 Excelente abilități de comunicare, lucru în echipă;
 Cunoașterea bună a PC (Microsoft Office, Outlook,  Bitrix 24 etc.) și a 1C.

În cazul în care vă regăsiți în sarcinile enumerate mai sus şi aveți dorință de a obține această funcție, transmiteți CV-ul cu o poză ataşată la adresa de e-mail: hr@inoxplus.md    cu specificare în subiect a funcției - Manager Resurse Umane.

InoxPlus

О компании

Inox Plus - частная компания из Республики Молдова, основанная в 2011 году Дмитрием Коваленко, который также является директором компании. Inox Plus вскоре стал одним из важнейших экономических агентов в области национального распространения полуфабрикатов, промышленных товаров и аксессуаров из нержавеющей стали. ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

CIC FIDESCO SRL
  • Full time
  • 18.04.2019
  • Full time
  • 15.03.2019
  • Full time
  • 19.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме