Поиск работы или резюме

Manager Relații Clienți Corporativi (de la 8000 lei + %)

AIVA Group

657 просмотров
Дата публикации: 02.12.2019

✅Ce așteptăm de la tine:
-Înalte abilități de comunicare și negociere;
-Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
-Persoană hotărâtă, fermă în luarea deciziilor și ambițioasă;
-Dorința de a lucra și a avea un câștig decent cu rezultate uimitoare;
-Operare PC la nivel de utilizator.

✅Responsabilitățile tale:
-Gestionare, contacte și negocieri cu clienții, atât din punct de vedere tehnic, cât și comercial;
-Promovarea serviciilor companiei pe piața României pe baza caldă de clienți.

✅ În schimb noi oferim:

  • Образование: Без образования
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: 8000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Institutia Publica Centrul de Tehnologii Informationale in Finante
  • Full time
  • 14.04.2020

Adm In Moldova
  • Full time
  • 18.04.2019
  • Full time
  • 03.11.2020
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме