Поиск работы или резюме

Manager Relaţii Clienţi

Documente md

684 просмотров
Дата публикации: 05.06.2019

OFERIM:
- Recompensă salarială conform meritelor.
- Loc de muncă unde veți veni cu plăcere .
- Instruire și traininguri în domeniu.
- Dezvoltarea profesională a fiecărui angajat.
- Șef bun și înțelegător;
- Pachet social .

Responsabilitățile postului:
- Oferă consultanță în privința serviciilor oferite de către companie;
- Promovarea serviciilor oferite de companie și sporirea portofoliului de clienți;
- Completarea dosarele clienților în funcție de tipul de serviciu prestat;
- Încheierea contractelor cu clienții.

Cerințele postului:
- Studii superioare.
- Abilitatea de comunicare,negociere, și organizare;
- Cunoaşterea avansată a calculatorului Microsoft Office ,Word, Excel, Outlook);
- Cunoaşterea avansată a limbii române şi ruse;

Detalii la nr. 068455558 sau expediați CV-ul la următoarea adresă: support@documente.md

О компании

Servicii profesionale de perfectare a actelor la nivel național și extern. Apostile și servicii complexe de consultanță juridică internațională pentru cetățenii moldoveni și străini din țară și străinătate. Spectru amplu al ofertelor socioprofesionale de concludere a actelor, atât la nivel ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 24.07.2019
  • Full time
  • 06.06.2019

SMADIC AND CO SRL
  • Full time
  • 15.03.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме