Поиск работы или резюме

Manager Produse Carduri

HR Consulting

345 просмотров
Дата публикации: 13.04.2022

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: Una dintre primele 3 bănci în Republica Moldova.
Este prima bancă din Moldova care oferă toate tipurile de servicii financiare persoanelor fizice și juridice.

Responsabilități:
● Elaborarea produselor de card noi și modificarea celor existente;
● Elaborarea și managementul tarifelor și ofertelor comerciale;
● Gestiunea contractele cu companiile de asigurare;
● Elaborarea și desfășurarea campaniilor de marketing;
● Perfectarea rapoartelor specializate.

Cerințe:
● studii superioare cu profil economic;
● experiență bancară minim 2 ani;
● orientare spre proces și rezultat;
● capacitatea dе a lucra în mod eficient pe cont propriu și ca parte a unei echipe.

Beneficii:
● Grafic de lucru 8.30-17.30, luni-vineri;
● Salariu competitiv + bonusuri, tichete de masă;
● Oportunități de dezvoltare a carierei.

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa de e-mail:search.for.staff.hrc@gmail.com ;  indicând codul MPC

Detalii la nr. de telefon: 062101257.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 19.07.2022

DAD Human Capital
  • Full time
  • 24.05.2022
  • Full time
  • 22.03.2022
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме