Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Manager oficiu (Balti)

HR Consulting

425 просмотров
Дата публикации: 20.09.2019

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Cerinte:
● Studii superioare
● Experienta ca HR manager,
● Cunoașterea limbii engleza Obligatorie

Responsabilitati:
● Grija de oficiu Balti
● Responsabil de procesul de recrutare pe zona de nord
● Responsabil de menținerea relațiilor cu angajații de pe zona nord,
● Responsabil de soluționarea solicitărilor angajaților zona nord
● Menținerea relațiilor cu furnizorii din partea de nord

Oferim:
● Angajare oficială
● Oficiu confortabil și modern
● Salariu 8000 mdl/ net

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: MOBR

Telefon de contact: +373 22 20 29 86; +373 68 503 560

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 8000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 17.05.2019
  • Full time
  • 07.02.2019
  • Full time
  • 19.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме