Поиск работы или резюме

Manager Logistică și Aprovizionare

Unicompro SRL

1404 просмотров
Дата публикации: 01.09.2020

Cea mai bună companie distribuitor MDF HIGH GLOSS și prestator servicii pentru producători de mobilă - Unicompro SRL - în legătură cu dezvoltarea afacerii pe piața interna și externă este în căutarea unui Manager Logistică si Aprovizionare care  doresc să facă parte dintr-o companie stabilă.

Manager logistică și aprovizionare

RESPONSABILITĂȚI

Plasarea comenzilor de materie primă la furnizor;
Crearea actelor de producție;
Monitorizarea vânzărilor;
Menținerea relațiilor de parteneriat cu clienții.

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT

Cunoașterea limbii române și rusă;
Cunoștințe în domeniul IT. 1C este prioritar;
Cunoștințe în domeniul mobilierului reprezintă un avantaj;
Abilități de comunicare;
Gândire pozitivă;
Dorința de activa pe termen lung în companie.

NOI OFERIM:

Lucru într-o echipă în creștere;
Posibilitatea de dezvoltare personală și profesională.

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, vă rugăm să expediați CV-ul: hr@venni.md

О компании

Dekada-group este o companie distribuitor MDF HIGH GLOSS și prestator servicii pentru producători de ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: 8000 - леев
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

HR Consulting
  • Full time
  • 17.08.2020
  • Full time
  • 11.04.2019

  • Full time
  • 02.09.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме