Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Manager Logistică

HR Consulting

460 просмотров
Дата публикации: 20.09.2019

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului sau, companie internationala, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Manager  Logistică

Responsabilități:
- Rezolvarea problemelor operative de logistica (comenzi, distribuție, transport)
- Programarea și transportarea produselor către clienții companiei
- Optimizarea procesului transport al marfii
- Asigurarea eficientă a îndeplinirii comenzilor clientului
- Planificarea și gestionarea depozitului, transportului și serviciilor pentru clienți
- Organizarea și monitorizarea stocării și distribuției de bunuri;
- Negocierea celor mai bune rate și / sau servicii de transport;

Cerințe:
- Cunostinte de baza in logistica
- Studii superioare
- Experiența la post similar
- Româna, Franceza (B2, C1), Engleza va constitui un avantaj
- Utilizator independent de calculator

Calitați personale:
- Abilitați de comunicare
- Atitudine pozitivă față de clienți
- Rezistența la efort si stres
- Spirit de ordine și disciplina

Beneficii:
- Angajare oficiala
- Experienta de lucru intr-o companie internationala
- Salariu motivant + bonusuri + tichete de masa
- Deplasari de serviciu
- Condiții perfecte intr-o echipa tanara si energica
- Cafea, ceai, fructe proaspete gratis

Grafic: full time, Luni-Vineri 9:00 – 18:00

Dacă sunteți interesat  vă rugăm să ne transmiteți CV pe adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Va rog sa specificati codul postului vacant MLtt in tema emailului.

Telefon: +373 69638007

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

DAAC System Integrator
  • Full time
  • 27.05.2019

Customagic
  • Full time
  • 28.05.2019

Green World
  • Full time
  • 25.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме