Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Manager logist

HR Consulting

955 просмотров
Дата публикации: 19.09.2019

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Compania:
comercializarea materialelor de construcție

Responsabilități:

- Rezolvarea problemelor operative de logistica (comenzi, distribuție, transport)
- Comunicarea cu distribuitorii, șefii de echipă
- Procesarea comenzilor de marfa
- Programarea și transportarea produselor către clienții companiei
- Optimizarea procesului transport al marfii
- Asigurarea eficientă a îndeplinirii comenzilor clientului
- Responsabilitatea pentru bonurile de consum, procesele-verbale, avize etc.
- Corelarea și ajustarea stocului din depozite cantitativ și calitativ
- Organizarea lunara a inventarierii stocului în depozit

Cerințe:
- Studii superioare
- Experiența la post similar
- Româna, Rusa - avansat, Engleza va constitui un avantaj
- MS Office (Excel)
- Permis de conducere cat. B

Calitați personale:
- Abilitați de comunicare
- Atitudine pozitivă față de clienți
- Rezistența la efort si stress
- Loialitatea faţă de companie
- Flexibilitatea, spirit de ordine și disciplină

Beneficii:
- Companie stabilă cu tendință spre dezvoltare
- Salariu motivant + premii
- Deplasari de serviciu
- Condiții perfecte pentru realizări profesionale

Grafic: full time, Luni-Vineri

Dacă sunteți interesați vă rugăm să ne transmiteți CV pe adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  Codul poziției: MLVB

Telefon: +373 60 52 22 74

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 19.04.2019
  • Full time
  • 21.02.2019
  • Full time
  • 18.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме