Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Manager in secția vânzări

Transelit SA

144 просмотров
Дата публикации: 30.09.2019

Pregatirea și experiența:

Nivel de studii: studii superioare;
Cursuri de pregatire: management, finanțe, vânzări, asigurări;
Experiența în domeniul asigurărilor constituie un avantaj.

Inteligență de nivel superior;

Capacitate de a evalua și a lua decizii;
Cunoaștințe bune de operare PC MSOffice (Word, Excell);
Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
Capacitatea de a respecta termene limită;

Cunoașterea limbilor română, rusa (scris, vorbit);
Cunoștințe privind procesul de vanzare;
Cunoștințe privind tehnici de negociere;

Responsabilități și sarcini:

Întocmirea polițelor de asigurare AORCA, Medicală, CASCO etc.
Consultarea clienților în domeniul tarifelor și condițiilor de asigurare
Consultarea agenților și brokerilor de asigurare în domeniul condițiilor și tarifelor de asigurare a ÎM CIA „TRANSELIT” SA;
Coordonarea relaților dintre asigurat și asigurător;
Elaborarea ofertelor de asigurare pentru clienții potențiali și pentru participarea la tendere;
Deplasarea în teritoriu în interes de serviciu.

Beneficii:

Salariu Fix;
Comision din Vânzări.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 08.02.2019

OCN Easy Credit SRL
  • Full time
  • 03.01.2019
  • Full time
  • 08.08.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме