Поиск работы или резюме

Manager dezvoltare rețea - Regiunea SUD

ICS OM Iute Credit SRL

1441 просмотров
Дата публикации: 04.06.2019

Compania Internațională Iute Credit este mereu în creștere și are nevoie de tine, de cel mai bun dintre care se regăsec la noi !!!

Managerii în vânzări / Managerii dezvoltarea rețea vor asigura cea mai bună dezvoltare a relațiilor cu partenerii business sau  cu potențialii parteneri din întreaga Regiune Sudică a Moldovei.

Candidatul ideal:

  • Are experiență în domeniul creditării, în dezvoltarea relaţiilor cu partenerii business;
  • Este orientat către client (înțelege și satisface nevoile clienților);
  • Are excelente aptitudini interpersonale, capacitate de analiză și atitudine pro-activă, disponibilitate pentru lucru în schimburi, rezistență la stres, răbdare, creativitate, căutare continuă de oportunități pentru îmbunătățirea mediului de lucru;
  • Este vorbitor fluent de limba română și rusă, cunoaște limba engleză la nivel mediu;
  • Deține permis de conducere și mașină personală;
  • Este disponibil de a lucra 80% din volumul de muncă în deplasări regionale.

Responsabilități principale:

  • Dezvoltă și menține portofoliul curent a partenerilor business (B2B);
  • Caută, negociază și încheie contracte de colaborare cu parteneri business noi;
  • Prezintă atât clienților noi cât și a celor potențiali informației despre produsele și serviciile financiare oferite de companie;
  • Organizează instruirea personalului din punctele de vânzare din cadrul companiilor-partenere cu referire la produsele financiare curente și noi din cadrul Iute Credit;
  • Gestionează activitatea zilnică a reţelelor partenerilor business;
  • Organizează activități de marketing împreună cu partenii companiei;
  • Întocmește rapoarte de activitate.

Noi oferim:

  • Posibilitatea de a te dezvolta personal și profesional alături de cei mai buni specialiști;
  • Un grafic de muncă full time - 40 ore pe săptămână;
  • Pachet social + asigurare medicală + tichete de masă + traininguri + acoperire a cheltuielilor mașinii personale;
  • Salariu FIX + sistem de BONUSARE lunar.

Dacă dorești să susții succesului nostru atunci APLICĂ ACUM,  trimite CV-ul tău la adresa de email: hire@iutecredit.md

О компании

ICS OM Iute Credit SRL - estei cel mai rapid si cel mai confortabil furnizor de împrumuturi în ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 08.10.2020
  • Full time
  • 15.04.2019

Linia Montana SRL
  • Full time
  • 19.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме