Поиск работы или резюме

Manager asigurare calitate standart ISO 9001

Î.M. Purcari S.R.L.

837 просмотров
Дата публикации: 05.06.2019

Abilitati necesare
• Experienta minima in implementarea standartlui
• Bune cunostinte PC
• Organizat, disciplinat, bune capacitati de comunicare si prezentare

Responsabilitati
• Asigurarea elaborării, implementării, menţinerii şi actualizării SMC
• Controlul si mentinerea documentatiei de sistem
• elaborarea Regulamentelor si Procedurilor de Procese
• instruirea personalului in demeniul SMC
• asigurarea efectuării auditurilor interne şi de certificare.
• colaborarea cu instituţii şi organisme în probleme referitoare la sistemul calităţii
• Controlul si solutionarea neconformitatilor

Candidaţii interesați pot expedia CV-ul la adresa de e-mail hr@purcari.wine cu specificarea postului.

О компании

Grupul Purcari Wineries este unul dintre cei mai importanți producători de vin din România, Moldova, Europa Centrală și de Est, deținând un portofoliu de patru branduri principale: Purcari, Bostavan, Crama Ceptura și ...

Oбласть

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 15.04.2019

Slavenalux
  • Full time
  • 05.06.2019

Boiar Grup
  • Full time
  • 03.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме