Поиск работы или резюме

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Europeană (limba engleză)

Grafit Holding

211 просмотров
Дата публикации: 26.03.2020

Candidatul ideal:
- Abilități de comunicare, verbală și scrisă, în engleză B2-C2 (cunoasterea o altă limbă europeană reprezintă un avantaj);
- Orientare spre rezultate;
- Cunoștinte minime de operare PC.

Responsabilități cheie:
- Contactarea telefonică a furnizorilor potențiali pentru încheierea unui contract de achiziții a produselor de interes companiei noastre;
- Menținerea unei bune comunicări cu fiecare client în parte;
- Negocierea și încheierea contractelor de achiziții/vânzări.

Beneficii:
- Salariu negociabil;
- Programul de lucru în intervalul 9:00 - 18:00, de luni până vineri;
- Oficiul în centru orașului;
- Instruire continuă;
- Posibilitatea de creștere profesională și de dezvoltare a carierei;
- Angajare oficială conform CM RM.

О компании

Grafit Holding is an international group of companies operating through out Europe and USA, focused on highly automated B2B sales processes. At this moment Grafit Holding consists of: Sovamax Trading, Eminia Trading, Lanius Trading, Agava Trading, Sovamax USA, RA ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 06.06.2019

SMADIC AND CO SRL
  • Full time
  • 15.03.2019
  • Full time
  • 04.06.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме