Поиск работы или резюме

Magaziner

Piroterm-Service srl

1344 просмотров
Дата публикации: 04.06.2019

Piroterm-Service SRL - companie specializata in sisteme de incalzire, climatizare si alimentare apa anunta concurs pentru postul vacant de:

Magaziner

Responsabilitati:

  • Depozitarea marfii;
  • Evidenta produselor la depozit;
  • Respectarea procedurilor interne;
  • Predarea-primirea produselor din gestiune;
  • Efectuarea lucrului în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă.

Cerinte:

  • Studii speciale sau superioare;
  • Cunostinte practice de evidenta a stocurilor si a documentelor;
  • Experienta minim 1 an in domeniu;
  • Activ, harnic, sirguincios, disciplinat;
  • Responsabilitate, onestitate, punctualitate, seriozitate.

Noi va oferim:

  • Angajare oficiala;
  • Pachet social complet;
  • Telefon mobil corporativ;
  • Mediu de lucru placut;
  • Salariu motivant;
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Persoanele interesate sunt invitate sa-si expedieze CV-ul pe e-mail: hr@piroterm.md
Telefon: 022-23-23-28
Indicati pozitia pentru care aplicati.
Vor fi contactate doar persoanele selectate.

О компании

,,Piroterm – Service” este printre companiile lider pe piața autohtonă în prestarea serviciilor profesionale inginerești în domeniul proiectării, livrării, montării, punerii în funcțiune, deservirii în garanție și postgaranție a sistemelor de încălzire, climatizare, ventilare, alimentare cu apă, canalizare ...

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 04.06.2019
  • Full time
  • 13.10.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме