Поиск работы или резюме

Lenjereasa / Cusatoreasa

Radisson Blu Leogrand Hotel

1881 просмотров
Дата публикации: 17.04.2019

Radisson Blu Leogrand Hotel, anunta pozitia vacanta de:

Responsabilitatile de baza:
• Responsabila pentru clasificarea corectă a articolelor din ţesături, conform cerinţelor specifice de spălare, greutăţii, etc;
• Separă articolele din ţesături conform metodelor de curăţare;
• Călcarea corectă a acestora şi transportarea la etajele corespunzătoare;
• Repara/coase/scurteaza la necesitate, articole destinate uniformelor angajatilor;
• Îndeplineşte lucrări de îngrijire a maşinilor de spălat şi a altor echipamente conform instrucţiunilor de folosire.

Studii si profil personal:
• Studii medii;
• Harnica, responsabila, punctuala, organizata.

Nota:

Daca sinteti interesat si indepliniti cerintele de mai sus, rugam sa expediati CV-ul Dvs. la adresa hr.chisinau@radissonblu.com, cu specificarea pozitie pentru care aplicati.

Va multumim!

О компании

Radisson Blu Leogrand Hotel, Chisinauunicul hotel de lanț internațional de cinci stele în Republica ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

MVV TUR SRL
  • Full time
  • 11.11.2021

  • Full time
  • 17.04.2019

Hanul Domnesc Ranca
  • Full time
  • 19.10.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме