Поиск работы или резюме

Lead Generator (part-time orele16.00-20.00)

Grafit Holding

260 просмотров
Дата публикации: 16.04.2020

Lead Generator (part-time)

Responsabilități de bază:

- Abilităţi excelente de comunicare, negociere şi persuasiune;
- Responsabil, organizat şi orientat spre rezultate înalte.

Cerințe:
- Limba Engleza B1;
- Abilitatea de a petrece timp îndelungat la telefon, email.

Se oferă:
- Salariu - 5000 MDL;
- Part-time 4 ori/zi 16.00-20.00;
- Program de muncă Luni-Vineri
- Sâmbâtâ și Duminicâ zile de odihnă;
- Oficiul în centrul orașului;
- Сafea, ceai și gustări sănătoase;
- Pregătire profesională.

О компании

Grafit Holding is an international group of companies operating through out Europe and USA, focused on highly automated B2B sales processes. At this moment Grafit Holding consists of: Sovamax Trading, Eminia Trading, Lanius Trading, Agava Trading, Sovamax USA, RA ...

  • Образование: Лицей
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Part Time
  • 01.10.2019

Veo Worldwide Services
  • Part Time
  • 06.07.2020
  • Part Time
  • 27.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме