Instalăm dușuri, cabine,căzi de baie, jacuzzi, mașini de spalat, filtre de apă, sifoane, chiuvete, robinete, contoare, toalete, (mecanism de wc)

Поиск работы или резюме

Jurist

Transelit SA

150 просмотров
Дата публикации: 10.10.2019

Responsabilităţi principale:

-Oferă consultanţă în redactarea, avizarea şi revizuirea diverselor contracte incheiate de către Companie;

-Analizează contractele existente între Companie şi furnizori/clienţi şi le adaptează conform legislatiei şi intereselor Companiei;

-Redactarea şi avizarea oricăror alte acte cu caracter juridic;

-Acordarea de consultanţă juridică tuturor departamentelor Companiei;

-Reprezentarea în instanțe de judecata și alte autorități;

-Monitorizarea şi analizarea permanentă a legislaţiei relevante pentru activitatea Companiei şi informarea corespunzătoare atât a managementului, cât şi a personalului Companiei cu privire la noile modificări în legislaţie, în funcţie de implicaţiile pentru activitatea desfăşurată.

Cerinţe:

-studii superioare finisate;

-cunoașterea limbii române, rusă;

-cunoştinţe bune de operare PC MS Office – WORD, EXCEL;

-promptitudine în îndeplinirea sarcinilor;

-seriozitate, responsabilitate, implicare, corectitudine, spirit de observaţie, tact, lucru în echipă şi cooperare;

-capacitate de analiză, sinteză şi identificare de soluţii.

Se oferă:

-salariu motivant;

-pachet social integral.

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 03.09.2019

SUPERPOLIS MD
  • Full time
  • 04.09.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме