Поиск работы или резюме

Jurist

Luxali Consulting

1507 просмотров
Дата публикации: 06.06.2019

„Luxali MC” SRL anunţă concurs la suplinirea postului vacant de:

Jurist

Responsabilitati:
- Acordarea consultaţiilor si suportului necesar clienților companiei
- Perfectarea documentelor juridice
- Informarea departamentelor privind schimbările in legislația RM
- Evidenta serviciilor prestate
- Rezolvarea problemele de natura administrativa

Cerinţe fata de candidat:
- Studii superioare in drept
- Experienţă de activitate în domeniu de cel puţin 2 ani;
- Responsabil,
- Abilităţi de comunicare si negociere;
- Capacitatea de a comunica cu persoane din diferite domenii de activitate;
- Cunoaşterea fluentă a limbilor: romana, rusa, engleza prezinta un avantaj;
- Capacitate de a lucra în echipă;
- Abilitați de rezolvare a problemelor urgente si de luare a deciziilor;

CV-urile cu indicarea functiei pot fi trimise la adresa de e-mail: info@luxali.md; hr@luxali.md

О компании

Incepind din 1997, noi ajutam clientilor nostri sa-si dezvolte afacerea si sustinem sute de noi învestitori în stabilirea proiectelor noi în Republica Moldova. Clientii nostri, considera LUXALI un partener de incredere pentru ai ajuta atit pe parcursul intrarii sale pe ...

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

Agentia Nationala pentru Solutionarea Contestatiilor
  • Full time
  • 03.03.2021

Remark Imobil
  • Full time
  • 17.08.2021
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме