Поиск работы или резюме

Mecanic

HR Consulting

2198 просмотров
Дата публикации: 23.05.2019

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

Compania internationala, producator si distribuitor a materialelor de constructii.

Mecanic

Profilul candidatului:

Educatie:
● Studii colegiale tehnice / Scoala medie sau liceu + 2 ani studii tehnice in mecanica
Abilitati:
● Cunoasterea limbilor  romana, rusa.
● Adaptabilitate sporita la stres si lucru peste program in cazuri de opriri accidentale si alte situatii exceptionale - pentru a asigura procesul tehnologic neintrerupt de producere.
● Capacitate de analiza/diagnosticare tehnica, evaluare si sinteza si luare de decizii.

Responsabilitati
● Supravegherea activităţii de mentenanţă mecanica pe durata schimbului în scopul asigurării funcţionării echipamentelor necesare desfăşurării procesului de fabricaţie
● Organizarea şi efectuarea lucrărilor de reparaţie, exploatare şi întreţinere a echipamentelor electrice la oprire conform graficului de reparatii aprobat pe sectoarele de care raspunde conform ordinului anual de responsabilitati in gospodaria electrica a uzinei.
● Coordonarea activitatilor de imbunatatire continua (performantelor) a lucrarilor gestionate si  optimizarea costurilor.

Alte cerinte:
● Adaptare la un program de lucru flexibil.

Beneficii:
● Pachet salarial atractiv si motivant.

Contacte:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560.
In CV indicati postul vacant: “IM2R”

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: без опыта
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 04.04.2019
  • Full time
  • 15.05.2019
  • Full time
  • 19.04.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме