Поиск работы или резюме

Inginer IT

iGreen Computers

250 просмотров
Дата публикации: 17.02.2020

Responsabilități de bază:
- Diagnosticarea tehnicii de calcul;
- Instalare și configurare SO și software;
- Înlăturarea problemelor de software, hardware, rețea;
- Opțional: deplasări în raza mun. Chișinău;
- Cunoștințe în configurare servere, mikrotik, 1C - vor fi binevenite;

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare sau medii de specialitate;
- Responsabil, punctual, activ, comunicabil;
- Experiența de lucru pe un post similar este binevenită;

Condiții de lucru:
- Pachet salarial motivant;
- Grafic de lucru: full-time;
- Pachet social;
- Mediu de lucru stabil;
- Oficiu în centru;
- Colectiv tânăr și agreabil.

Așteptăm CV-urile Dvs. la adresa de email igreen@igreen.md

  • Образование: Средние специальные
  • Опыт работы: 3 - 5 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Полный

Kонтакты Работодателя

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

VOLTA SRL
  • Full time
  • 20.05.2019
  • Full time
  • 12.03.2020
  • Full time
  • 21.02.2020
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме