Поиск работы или резюме

Inginer - electric (instructor)

VOLTA SRL

1370 просмотров
Дата публикации: 20.05.2019

,,VOLTA” S.R.L. – lider pe piața autohtonă în furnizarea produselor electrotehnice, anunță concurs de selecție pentru funcția de:

Descrierea postului: Instruirea angajaţilor și a partenerilor Volta cu privire la: caracteristici tehnice, modul de funcționare, sortimentul și avantajele produselor electrotehnice din cadrul marketelor Volta.

Cerinte:

• Studii superioare (cunoştinţe în electromecanică);
• Experiență în domeniu de min. 1 an;
• Responsabilitate, organizare, dinamism;
• Abilități de comunicare și expunere a informației;
• Cunoşterea limbilor româna şi rusă.
• Atitudine orientată către client;
• Rezistență la situații de stres;

Responsabilităţi:

• Elaborarea planului de instruire pentru angajații și partenerii companiei;
• Instruirea noilor angajaţi şi familiarizarea acestora cu sortimentul de produse;
• Elaborarea seminarelor de instuire pentru cele mai importante categorii de produse din cadrul marketelor Volta;
• Instruirea sistematica a angajaților care realizează vânzări, atât în incinta Centrului de Instruire, cât și în cadrul marketelor Volta;
• Testarea periodică/inopinată a angajaților;
• Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor cu partenerii (furnizorii) companiei;

Oferim:

• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tînără și creativă;
• Instruire și oportunități de promovare;
• Pachet social și un sistem de salarizare motivant;
• Bonus de masă.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la e-mail: hr@volta.md
Tel / fax: 022-26-77-56; 079996399
Va rugam sa indicati pentru care post optati.
Vă dorim o carieră de Succes!

VOLTA SRL

О компании

"VOLTA" S.R.L. este unul dintre principalii furnizori de produse electrotehnice pe piaţa Republicii Moldova, fiind un partener de încredere pentru multe companii autohtone şi de peste hotare. Nomenculatorul nostru cuprinde peste cincisprezece mii de ...

Oбласть

  • Образование: ВУЗ
  • Опыт работы: 1 - 3 года
  • Зарплата: Договорный
  • График работы: Full time

Kонтакты Работодателя

  • Mоб.: 079996399
  • Тел.: fax: 022-26-77-56

Скачать пример или читайте несколько советов, как правильно составить резюме на работу

Похожие вакансии

  • Full time
  • 28.05.2019
  • Full time
  • 11.04.2019

Digital Business Solutions 30
  • Full time
  • 15.05.2019
Не нашли подходящую вакансию, используйте форму ниже
Реклама
Professional Google Rank Tracker for SEO

Curiozități.md

Cistigă bani cu noi

Te plătim pentru fiecare articol original publicat

Detalii aici

vip
Сообщите мне по эл-почте о новой добавленной вакансии или резюме